https://www.cvkeskus.ee/82606

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Perekond Pivarootsi majapidamise korrashoidmiseks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82606

Tööpakkumise number

82606

Töö kirjeldus

Pivarootsi majapidamise korrashoidmiseks vajatakse usaldusväärset ja töökat perekonda,
kes hoolitseb aiapidamise ja majandusasjade korraldamise eest. Igapäevaste tööde hulka kuulub tehnika korrashoid (kastmisautomaatika, niidukid jms.), korrastusraie, niitmine, aiatööd, pererahva- ja külalistemaja korrashoidmine ning vajadusel erinevate ehitus- ja remonditööde organiseerimine.

Perekonda vajatakse vähemalt 10-ks aastaks ja töösuhe peaks algama 2007. aasta kevad-suvel. Oodatud on perekond, kes tahab hingega rajatud majapidamist korras hoida ja edasi arendada aidata. Maavalduse omanik tööandjana on usaldusväärne ja sõbralik inimene. Perekonnale ehitatakse elamiseks maja ja nende käsutusse antakse sõiduauto. Kui koostöö kujuneb viljakaks ja mõlemale poolele rahuldustpakkuvaks, on garanteeritud ka pension vanaduspõlveks.


Nõudmised kandidaadile

Ootame teid konkursile osalema, kui olete haritud, omate maatöö või aednikutöö kogemust ning teil on hea omavaheline koostöö. Tähtis on heaperemehelik suhtumine, diskreetsus, iseseisvus ja järjekindlus. Sobivad kandidaadid on avatud mõtlemisega sõbralikud ja hakkajad inimesed.


Ettevõte pakub

,Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume teil saata CV-d ja lühike kaaskiri põhjendusega, miks peate oma perekonda sobivaks Pivarootsi majapidamise korrashoidmiseks.


Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2006
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

Fontese kliendiks on Läänemaa rannikualal Pivarootsi külas asuva maavalduse ja majapidamise omanik. Pivarootsi maavalduses on 30 hektarit maad, suur mitmekesise taimestikuga iluaed, järv, paadisadam, väike golfiväljak, mõned šoti veised ning tulevikus saavad olema ka lambad.