Perede tugitöötaja (Kose vald)
Tööpakkumise number #753070

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Perede tugitöötaja on partneriks nii perele kui kohaliku omavalitsuse lastekaitsetöötajale, nõustab ja juhendab peresid ning on toeks probleemide lahendamisel.

Ootused kandidaadile

  • soov töötada Kose vallas elavate lastega peredega;

  • hea pingetaluvus, kasuks tuleb nõustamiskogemus;

  • väga hea suhtlemisoskus;

  • vähemalt keskharidus;

  • B-kategooria juhiload ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

  • SOS Lasteküla meeskonna toetust;

  • Paindlikku tööaega;

  • Puhkust 30 kalendripäeva;

  • Tervisetoetust 100 € kvartalis Stebby keskkonnas.

Tööpakkumise number
#753070

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2022
Perede tugitöötaja (Kose vald) Perede tugitöötaja (Kose vald)

SOS Lasteküla Eesti Ühing

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1995 ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma jäänud lastele uut kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks.

Vaata rohkem