Värsked tööpakkumised

Perearsti asendusarst Eestis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160306

Tööpakkumise number

160306

Töö kirjeldus

Perearsti asendamine puhkuseperioodil kõikides perearsti ülesannetes

Nõudmised kandidaadile

* arsti diplom (võib olla üldarst)
* kehtiv registritõend
* pingetaluvus ja kiire sisseelamisvõime
* soovitav on maakonnas töötamise korral oma transpordi või autojuhilubade olemasolu

* vabad asenduskohad on pakkuda Tallinnas, Harjumaal ja Tartumaal

Lisainfo

* võimalik tööle asuda kohe
* ühendust võivad võtta ka kõik arstid, kes soovivad lisatööd osalise koormusega alates sügisest

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. august 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

Puumedi OÜ on 2004. aasta alguses asutatud rahvusvaheline ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume terivshoiutöötajatele töövõimalusi Eesti ja Soome tervishoiuasutustes ning tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel. Tänaseks oleme Eesti suurim ettevõte omal alal!