Värsked tööpakkumised

Perearsti asendusarst Eestis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125948

Tööpakkumise number

125948

Töö kirjeldus

Perearsti asendamine pikemal või lühemal perioodil, perearsti tööülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

* arsti diplom
* kehtiv registritõend
* pingetaluvus ja kiire sisseelamisvõime
* soovitav on maakonnas töötamise korral oma transpordi olemasolu

* võimalust töötada osalise või täiskoormusega lühemal või pikemal perioodil
* vabad asenduskohad on pakkuda nii Tallinnas Nõmmel, Tartu linnas ning Tartust 30 km kaugusel

Lisainfo

* oodatud ka kõik suvise puhkuse asendamise soovijad

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007
Brutopalk:
Alates 121 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste.

Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.