Värsked tööpakkumised

Perearst, Üldarst ja spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191848

Tööpakkumise number

191848

Töö kirjeldus

Otsime nii sissejuhatavale koolitusele Eestis (Tallinn), kui ka tööle Soome (erinevad piirkonnad):
Diplomiga perearste, üldarste ja spetsialiste-erinevate erialade arste.

Enne töö algust korraldame kolm kuud kestva intensiivkeelekoolituse. Soome keelt õpitakse nii Eesti kui ka vene keele baasil.
Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema soome keeles A2 või B1 tasemel. Keelekoolitus toimub päeviti, õhtuti ning
nädalavahetustel võimaldamaks õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Koolituse ajal kõikidele kandidaatidele taotleme Soome tervisehoiuameti
seaduslikustamist.
Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes, vastavalt töökogemustele ja keele oskusele. Töötasu peale praktikat,
olenevalt tööülesannetest.
Järgmine koolitus algab 15.03.2010. Koolitusele on ettenähtud 20 kohta. Soovijatel palume kandideerida võimalikult kiiresti. Koolitus toimub Tallinnas.
Kokkuleppel võib koolitus toimuda ka teistes linnades.
Meie poolt pakutav koolitus on töötajale tasuta, juhul kui asute peale koolitust meie pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada
väljaminekuga, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seadusandlikustamisega arstina töötamiseks (Eestis ja Soome Tervishoiuamet),
ning kulutustega, mis kaasnevad Soomes tasustamata praktikal töötades.

Nõudmised kandidaadile

- Diplom arsti erialal ja registreering Eesti Tervishoiuametis perearstina, üldarstina või teise eriala arstina. Praktiline töökogemus Eesti tervishoius
- Kindel soov asuda Soome tööle
- Valmisolek siduda ennast koolitusega
- Soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga.

Kasuks tuleb:
- Soome keele oskus
- Inglise või Rootsi keele oskus
- Valmidus asuda tööle ka Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele.
- Soov kolida Soome püsivalt (koos perekonnaga)

- Keelekoolitust üldarsti ja teise eriala arsti tööks Soomes
- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.
- Koostööd leidmaks püsiv töökoht aastateks

Lisainfo

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi eesti, vene, inglise või soome keeles. Palun saatke oma CVˇd ja vabalt vormistatud avaldused. Pärast seda
kutsutakse kandidaate intervjuule.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. märts 2010
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2010

Medipro Resources OÜ teeb koostööd suurte Soome firmadega, mis on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele
Soomes.