Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127092

Perearst

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

perearsti vastuvõtt polikliinikus

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- töökogemus
- kohanemisvõime
- koostöövalmidus
- pingetaluvus

Kasuks tuleb
- varasem Soomes töötamise kogemus
- soome keele oskus

- võimalust õppida kogenud õpetajate juhendamisel soome keelt nii Tartus kui Tallinnas
- korterit ning sellega seonduvate kulutuste hüvitamist kogu tööperioodi vältel
- abi TEO loa taotlemiseks vajalike dokumentide vormisel ning katame TEO loa tasu
- arstikindlustust ja õnnetustkindlustust
- palka alates 73 000 krooni

Tööpakkumise number
#127092
Perearst