Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61734

PEREARST (Soome)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eesmärgiks on pakkuda esmast arstiabi Askola maakonna elanikele.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • erialast kõrgharidust ja vastavat töökogemust
  • head soome keele oskust
  • valmisolekut Soomes töötamiseks vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

Askola maakond pakub:

  • väga head palka, 3000-4000 EUR/kuus
  • omapoolset toetust elukoha leidmisel
  • pikaajalist töösuhet
  • tulemusliku töö ja sobivuse korral võimalusi enesearenguks

Tööpakkumise number
#61734