Värsked tööpakkumised

Perearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214189

Tööpakkumise number

214189

Töö kirjeldus

Pakume töökohta perearstile või kogenud üldarstile 130 km Helsinkist.
Nädalas on töötunde 38,25. Palun võta meiega ühendust täpsema info saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada tasuta soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele
• Eelduseks on oma ala hea valdamine ning soov osutada kvaliteetset ja inimsõbralikku teenust

• Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
• Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
• MediradiX pakub hea palga lisaks palju privileege
• Valvira loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita
• Enne töösuhte algust toimuvad tutvustavad õppepäevad, kus jagame laiali ka tugimaterjale, mis aitavad valutumalt kohaneda uue olukorraga
• Hilisemad koolitused on mõeldud eelkõige selleks, et spetsialistid saaksid hoida end kursis toimuvate uuendustega oma erialal

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 88000 EEK kuus

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt.