Värsked tööpakkumised

Perearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122565

Tööpakkumise number

122565

Töö kirjeldus

Perearsti töö Soome polikliinikus. Pakume töökohta kolmele (3) perearstile Lõuna-Soomest.

Nõudmised kandidaadile

• Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada individuaalseid soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele üle Eesti.
• Vajalik on Soome Tervishoiumetist (TEO) luba, et oleks vöimalik töötada arstina Soomes. Loa puudumisel annab Mediradix juhendid ja aitab avaldusi täita.

• Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd Soomes.
• Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga.
• Ettevöte pakub Soome meditsiini tutvumise koolitust ennem tööle asumist.
• Mediradix organiseerib korteri ja elamiseks tarbelised vahendid.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

MediradiX on aastal 2003 loodud uudne tervishoiu ja meditsiini alal tegutsev polüfunktsionaalne firma. Firma vahendab renditööjõudu Soome tervishoiuorganitele: arste, hambaarste, psühholooge, õdesid ja hooldajaid (sanitare). Teenuste valikusse kuuluvad ka eriarstikonsultatsioon, aktuaalsed tervikkoolitused ja töökollektiivi treening. Klientideks on meditsiiniasutused, keskmise suurusega ja suuremad firmad ning avalik sektor.