Värsked tööpakkumised

Perearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101969

Tööpakkumise number

101969

Töö kirjeldus

Sinu põhilised tööülesanded:
• Töö vastavalt perearsti tööjuhendile: patsientide nõustamine, raviplaanide koostamine, koduvisiitidel käimine jne.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik, kui sul on:
• Perearsti kvalifikatsioon või õpid perearsti residentuuris
• Õigus töötada arstina Eesti Vabariigis
• Eesti keele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Vaheldusrikast tööd
• Rahulikku ja kaunist töökeskkonda kevadpealinnas
• 2004 a. remonditud ja kaasaegseltsisustatud kabinetti
• Perearsti töö alustamiseks vajalikud töövahendid
• Töötasu vastavalt kokkuleppele
• Osalust osaühingus

Lisainfo

Huvi korral saada oma elulookirjeldus hiljemalt 16.04.2007a läbi CV Keskuse süsteemi
või otse e-mailile: toomas.tamm(ät)neti.ee , lisainfot küsi: Toomas Tamm, 5110520.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2007

Värbamiskeskuse kliendiks on OÜ Türi Tervisekeskuses. Hetkel töötab Tervisekeskuses 4 perearsti. Perearstikeskusel on oma labor, taastusravikabinet. Samas hoones on röntgenkabinet ja toimuvad ka erialaarstide vastuvõtud. Seoses vaba nimistu tekkimisega teeninduspiirkonnaga Türi vald Järva maakonnas, pakume tööd perearstile.