Värsked tööpakkumised

Peoteeninduse peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66342

Tööpakkumise number

66342

Töö kirjeldus

Fazer Eesti AS kutsub Fazer Amica maitsemaailma tiimiga ühinema peoteeninduse peakokka, kuna meie praegune peakokk on võtnud vastu uue väljakutse organisatsiooni siseselt.

Nõudmised kandidaadile

Ootame meie tiimiga liituma Sind, kes Sa:
* omad töökogemust peakokana,
* suudad tööd organiseerida ja leiad kiirelt olukorrale sobiva reageerimisviisi,
* oled loov, kuid koostöövõimeline,
* hindad kõrgelt kohusetunnet ja täpsust,
* oma tööstiili aluseks pead kliendikeskset mõtteviisi,
* suudad oma ideedega kaastöötajaid nakatada ja nad end järgima panna

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd suures ja arenevas ettevõttes,
* töötajaid väärtustavat ettevõttepoliitikat,
* stabiilsust ja usaldusväärsust,
* võimalust realiseerida oma saavutusvajadust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2006
Kuulutus sisestati:
5. mai 2006

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol. Fazeri tegevusalade hulka kuulub kolm tegevusala: Fazer Amica, Fazer Pagarid ja Candyking.