Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #484209

Pehmemööbli valmistaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on karkassi detailide kokkulöömine/monteerimine ning raamile vedrude ja abikangaste lisamine. Töö sobib pigem meesterahvale!

Ootused kandidaadile

- Eesti keele oskus
- Kohusetundlik, kiire ja täpne
- Valmis töötama meeskonnas
- Iseseisva töö oskus
- Tahe teha tööd

Ettevõte pakub

- Väljaõpet
- Tööaega E-R, 08:00-16:30
- Ametlikku töötasu
- Toredat väikest kollektiivi

Tööpakkumise number
#484209

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2017
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2017

2005 a alustanud ja tänaseks 120 töötajaga grupi ettevõtte Bellfire OÜ disainib ja valmistab ereinevat tüüpi pehmet mööblit. Valmistoodang eksporditakse peamiselt Skandinaavia riikidesse. Toote valikus on enam kui 60 mudelit, paljude erinevae kangastega. Oleme oma klientidele innovatiivne ning usaldusväärne partner.

Vaata rohkem