Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #429874

Pehme mööbli valmistaja - pehmenduste liimija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmemööbli karkassidetailidele pehmenduste liimimine. Töö sobib nii meestele kui naistele.

Ootused kandidaadile

Ruumiline mõtlemine.
Tahe teha tööd.
Rutiinitaluvust.
Täpsust.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb: eelnev töökogemus, vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Püsivat tööd ja ametliku töötasu.
Katseajal kuupalk.
Peale katseaega sõltub töökusest, palk tükitöö alusel.
Töö ühes vahetuses 08.00 - 17.00
Huvitavat tööd ja võimalust õppida uus amet.
Head kollektiivi ja ühiseid üritusi.

Tööpakkumise number
#429874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2016

Bellfire on pehme mööbli tootmisettevõte, mis alustas tegevust 2005 a. kui mööbli hulgimüüja ja mööblitekstiilide importija.
Tänaseks töötab ettevõtte neljas tootmisüksuses pea 90 töötajat.
Ettevõte turustab oma tooteid Soome, Rootsi, Norra, Islandile, Läti ja Venemaale.
Valikus on üle 60 mudeli ja mitmesaja mööblikanga.

Vaata rohkem