Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797796

Pehme mööbli valmistaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli valmistamine - mööblidetailide saagimine,karkassi pealistamine kangaga ,karkassi liimimine pehmendusega, karkassi montaaz, mööblidetailide kokkupanek, komplekteerimine ja pakkimine. Pehme mööbli valmistaja kinnistatakse vastavalt tema oskustele või vastavalt õpetatavale kindlasse osakonda. Ettevõte pakub väljaõpet.

Ootused kandidaadile

hea pingetaluvus
kohusetundlikkus ja täpsus
koostöövalmidus
oskus töötada meeskonnas
eelnev töökogemus sellel erialal tuleb kasuks

Stabiilset ja konkurentsivõimelist töötasu kasvujärgus olevas ettevõttes.
Ettevõte asub Tade tootmistsehhis, Tade külas, Kose vallas, Harjumaal. .
Töö toimub ühes vahetuses 8.00-16.30.

Transpordivõimalus Tallinnast.

Lisainfo

Ettevõte asub Tade külas, Kose vallas. Töö toimub ühes vahetuses 8-16.30

Tööpakkumise number
#797796