Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27954

Pehme mööbli vabriku tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmistegevuse organiseerimine ja korraldamine
  • tootmisülesannete ja tellimuste õigeaegse ning kvaliteetse täitmise kindlustamine
  • tootmismaterjalide kasutamise analüüside koostamine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine
  • eelnev tootmisalane töökogemus
  • hea suhtlemisoskus
  • vastutustunne ja täpsus
  • optimistlik ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • meeldivat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#27954