https://www.cvkeskus.ee/35692

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35692

Pehme mööbli puitkarkassi kokkulaskja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli karkasside kokkulöömine valmis saetud detailidest suruõhu klambripüstoliga.


Ootused kandidaadile

  • Kiire õppimisvõime
  • Kohusetundlikus
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka tükitöö alusel
  • Head töökeskkonda
  • Tööd noores kollektiivis


Lisainfo

Kuna ettevõte asub linna piiril, siis kindlustame töötajatele transpordi Õismäelt tööle ja tagasi


Tööpakkumise number
#35692
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pehme mööbli puitkarkassi kokkulaskja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!