Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293507

Pehme mööbli polsterdaja- sadulsepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli (polster- ja vedrumööbel) valmistamine eritellimisel

Ootused kandidaadile

- pehme mööbli konstruktsioonide ja tehnoloogia tundmine, tööjooniste lugemine ja koostamine
- polster- ja vedrumööbli valmistamise oskus ja kogemus
- erinevate materjalide tundmine, oskus hinnata puidu, vineeride, katteriide, naha, liimide ja abimaterjalide kvaliteeti
- tööde õige järjekorra koostamise kogemus
- materjalide arvestamise, lõikamise, õmblemise, klammerdamise oskus ja kogemus
- õmblusmasinate tundmine - töökorda seadmine, nõela vahetamine jms, klambripüstolite, nõelade, erinevate tangide, vasarate, liimimise vahendite, lõikeseadmete, muude tööriistade tundmine
- oskus töötada iseseisvalt, vastutustundega ja tellimuse aja piirides

Ettevõte pakub

Hea spetsialisti hea töötasu lepitakse kokku tööandjaga

Lisainfo

Kasuks tuleb autopolstrite valmistamise oskus, puusepa tööde oskus.

Tööpakkumise number
#293507

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2012

OÜ Employer International on tööjõuvahenduse ja personaliotsinguga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem