Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171517

Peetri Lasteaed - Põhikooli direktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Direktori ülesandeks on lasteaed - põhikooli juhina viia ellu riiklikku hariduspoliitikat, juhtida õppe – ja kasvatustööd ning majandus – ja finantstegevust.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž ning läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus või
  • muu kõrgharidus ja vähemalt viieaastane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku ning läbitud 240-tunnine juhtimiskoolitus või
  • kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane samaväärse organisatsioonijuhtimise kogemus ning läbitud vähemalt 240 – tunnine pedagoogikakursus ja 160 – tunnine koolijuhtimiskoolitus
  • vene keele ja ühe võõrkeele oskus suhtlemistasandil
  • arvuti kasutamise oskus
  • kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus

Ettevõte pakub

  • palju huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • koolitus- ja arenguvõimalusi
  • häid töötingimusi kaasaegses lasteaed-põhikoolis

Lisainfo

  • Avaldus koos elulookirjelduse, ametikohale esitatud nõuete vastavust tõendavate dokumentide koopiad ja visioon tulevasest tööst lasteaed - põhikooli direktorina palume esitada hiljemalt 16. jaanuariks aadressil Rae Vallavalitsus, Aruküla tee 9 Jüri alevik 75301 Rae vald Harjumaa. Lisainfo telefonil 6056 753, 5100640

Tööpakkumise number
#171517

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem