Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27890

Peatoimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Portaali www.raamatupidaja.ee toimetamine, uue tasulise keskkonna projekti käivitamine, koolituste organiseerimine ning raamatupidamis- ja maksualane nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • majandus- või õigusalane kõrgharidus;
  • head teadmised raamatupidamisvaldkonnas;
  • initsiatiivikus, iseseisvus ja aktiivne eluhoiak;
  • analüüsioskus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • stressitaluvus.

  • vastutusrikast, mitmekesist ja pingelist tööd noores kollektiivis;
  • võimalust teha aktiivset koostööd raamatupidamise valdkonna spetsialistidega;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • häid arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#27890