Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54408

Peatehnoloog

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete ja tootemuudatuste tehnoloogiliste protsesside juurutamine ning parendamine
  • tehnoloogilise täitedistsipliini kindlustamine vabrikus
  • uue tehnoloogia väljatöötamine ja juurutamine

Ootused kandidaadile

  • kõrg- või keskeriharidus (puidutehnoloogia)
  • eelnev töökogemus
  • arvuti kasutamise oskus (Excel, AutoCad)
  • inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Palun lisada palgasoov

Tööpakkumise number
#54408

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2005
Kuulutus sisestati:
4. november 2005

CVKeskus.ee klient

Pärnus tegutsev mööbli tootmisega tegelev ettevõte

Vaata rohkem