Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist veebitoimetamise alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118683

Tööpakkumise number

118683

Töö kirjeldus

Maksu- ja Tolliameti kommunikatsiooniosakond otsib oma meeskonda peaspetsialisti, kelle peamisteks ülesanneteks on tagada ameti veebilehe kaasaegsus ja pidev areng, koordineerida kliendilehe väljatöötamist, toimetada trükiseid ning aidata kaasa kommunikatsiooniosakonna muudes tegemistes.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui:
· Sulle on omased loominguline mõtlemine ja loov lähenemine erinevatele olukordadele;
· töötad korrektselt ka pingelises olukorras;
· oled kokku puutunud sise- või välisveebi toimetamisega;
· hindad kõrgelt väärtusi, mida internet kommunikatsioonivahendina pakub;
· omad head arvutioskust ning teadmisi ja huvi IT-valdkonna vastu;
· Sul on hulk värskeid ideid ja põled soovist neid ellu viia;
· oled tore ja meeskonnatööd hindav inimene.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· põnevat ja vaheldusrikast tööd;
· võimalust arendada ja areneda;
· asjalikke ja kompetentseid kolleege;
· kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse palume saata koos palgasooviga hiljemalt 26. august 2007

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
26. august 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.