https://www.cvkeskus.ee/95699

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95699

Peaspetsialist turvapoliitika alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi riigi infosüsteemide osakond (RISO) otsib oma meeskona valdkonna parimaid professionaale!

Osakonna põhiülesanne on koordineerida riigi infosüsteemide arendamist, töötada välja valdkonda puudutavaid arengukavu ja koordineerida nende elluviimist. Osakond vastutab ka valdkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude ettevalmistamise eest. Osakond koordineerib oma põhiülesannete täitmisel riigi infopoliitika ja sellest tulenevate arengukontseptsioonide väljatöötamist ning infoühiskonna projektide algatamist ja rakendamist. Osakond korraldab lisaks ka riigieelarve infotehnoloogiakulude planeerimise protsessi, teeb Rahandusministeeriumile ettepanekuid ning osaleb riigieelarve infotehnoloogiakulude kavandamisel ja kasutamise jälgimisel. RISO koordineerib ja suunab Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse (RIA) tööd.

Turvapoliitika valdkonna peaspetsialisti peamised tööülesanded:

 • riigi infosüsteemi turvapoliitika kujundamine;
 • infoturbe koosvõime raamistiku arendamine;
 • infoturbe alase regulatsiooni, näiteks digitaalallkirja seaduse, turvameetmete süsteemi jne., arendamine;
 • riigi infosüsteemi infoturbe alaste tegevuste koordineerimine;
 • Eesti huvide esindamine ja kaitsmine rahvusvahelistes infoturbe töögruppides ja projektides;
 • valdkonnaga seotud projektide strateegiline kavandamine.


Ootused kandidaadile

 • Kõrgharidus
 • Vähemalt kolmeaastane praktilise töö kogemus IT süsteemide alal
 • Soovitav avaliku sektori tundmine
 • Soovitav infoturbe töö kogemus
 • Väga hea inglise keele oskus
 • Väga hea suhtlus ja esinemisoskus


Ettevõte pakub

 • Võimalust mõjutada riigi infosüsteemi arengut
 • Huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelisel tasandil
 • Enesearendamise võimalust
 • Tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas


Tööpakkumise number
#95699

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Peaspetsialist turvapoliitika alal
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!