Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223014

PEASPETSIALIST (tegevusvaldkond: seirealase projekti juhtimine)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • koordineerida projekti „Keskkonnaseire ning veemajanduskavade tugisüsteemide arendamine“;
  • osaleda projektiplaani koostamisel ning korraldada tegevusi vastavalt projektis ette nähtud ajakavale, mahule ja eelarvele;
  • koostada projekti finantsaruandeid ning korraldada eelarvega seotud teisi tegevusi;
  • dokumenteerida ning koostada projekti tegevusaruandeid ja ohjata projekti käigus kogutud dokumentatsiooni;
  • korraldada projekti käigus vajalikke töökoosolekuid ja seminare ning juhtida projekti töörühma;
  • korraldada valdkonnas tööde lähteülesandeid, lepinguid ja riigihankeid ning kontrollida lepingute täitmist.

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrgharidus;
  • vähemalt 2- aastane kogemus projektijuhina;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel;
  • initsiatiivikus ja organiseerimisvõimelisus;
  • väga hea suhtlemisoskus ning meeskonnatöö ja- juhtimise oskus;
  • korrektsus, süsteemsus ja põhjalikkus tööülesannete täitmisel.

Ettevõte pakub

  • arenemisvõimalust pidevalt arenevas valdkonnas;
  • toetavat ja toredat meeskonda;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • tegu on koosseisuvälise amtikohaga.

Lisainfo

Erialastele küsimustele vastab analüüsi- ja planeerimisosakonna juhataja Katri Känkinen, e-post: katri.kankinen(a)envir.ee, tel. 626 2893.

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 05.04.2011 läbi värbamisportaali või e-posti aadressile mairi.vinogradov(a)envir.ee.

Tööpakkumise number
#223014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
23. märts 2011

Keskkonnaministeeriumi missioon on luua Eesti arengule sellised eeldused ja tingimused, mis tagavad meie liigirikka looduse ja puhta elukeskkonna säilimise ning kindlustavad loodusvarade säästliku kasutamise.

Vaata rohkem