Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #834550
Veebipõhine värbamine

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

SINU ÜLESANDEKS ON:
-e-posti ning paberkandjal esitatud taotluste läbivaatamine (erinevad registrid);
-infotelefonile vastamine;
-andmepäringutele vastamine;
-toetuste halduskontrollide teostamine;
-erinevate arenduste testimine (loomade register, erimärgistatud diislikütuse õigustatud isikute register, Business Objects).

Ootused kandidaadile

SUL ON:
-hea Exceli kasutamise oskus;
-soov ja oskus suhelda klientidega;
-kõrgharidus.

KASUKS TULEB:
-varasem kogemus andmepäringute koostamises tarkvarade abil;
-infotelefoni teenindustöö kogemus;
-avatud meel;
-täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

Meie juures:

  • saad puhata 35 kalendripäeva aastas, lisaks anname sulle 5 energiapäeva aastas;
  • võid teha tööd kodukontoris, kuid Sind ootab töölaud ka Tartu kesklinnas. PRIA´l on Kaugtöö Tegija märgis;
  • rõõmustame saavutuste üle ja tähistame ühiseid võite;
  • ja muidugi seisame hea ka Sinu tervise eest toetades tervisespordikulude osalist hüvitamist.

Lisainfo

Väljavalituks osutunud kandidaatidega suhtleme helis ja pildis Skype`i vahendusel. Palume lisada kandideerimisavaldusele enda Skype`i konto.

Tööpakkumise number
#834550

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Kuni 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem