Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62270

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on kuriteoohvritele riiklike hüvitiste määramine ja maksmine kooskõlas kehtivate õigusaktidega, kodanikele selgituste andmine ja nende abistamine hüvitiste taotlemisel; riigi esindamine ohvriabi seaduses sätestatud regressnõuete kohtuasjades vastavalt saadud volitusele. Nõudeõiguse tekkimisel liiklusõnnetuse tõttu isiku püsivalt töövõimetuks tunnistamise või toitja kaotuse korral väljamakstud töövõimetus-, toitjakaotus- või rahvapensioni summade sissenõudmine liikluskindlustusega tegelevalt kindlustusandjalt.

Ootused kandidaadile

- juriidiline kõrgharidus
- hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
- soovitatavalt dokumentide vormistamisega seotud töökogemus riigiasutuses
- soovitatavalt kohtus esindamise kogemus
- analüüsivõime
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd riigiasutuses
- meeldivat töökeskkonda
- arenguvõimalusi
- tööks vajalikke koolitusi

Tööpakkumise number
#62270