Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65971

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistab ette kiirabilepinguid ja jälgib nende täitmist
  • osaleb kiirabieelarve koostamisel
  • korraldab kvaliteediekspertiise
  • osaleb tervishoiu riskianalüüside koostamisel ja kriisireguleerimisplaanide väljatöötamisel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel; kahe võõrkeele (soovitavalt inglise ja vene) oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega
  • hea arvutikasutusoskus
  • algatusvõime ja iseseisvus tööülesannete lahendamisel

Kasuks tulevad
  • töökogemused
  • varasemad analüütilised tööd

Ettevõte pakub

  • sisukat ja arendavat tööd
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • eneseteostusvõimalusi
  • töötasu vastavalt tööpanusele (26. palgaaste pluss lisatasud)

Lisainfo

Otsime asendajat lapsehoolduspuhkusel olevale töötajale

Tööpakkumise number
#65971