Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61247

Tööpakkumise number

61247

Töö kirjeldus

Töö sisu: Maa ostueesõigusega erastamiseks kogutud faktimaterjali analüüsimine ning vastavalt vajadusele täiendavate dokumentide kogumise korraldamine linnavalitsuse otsuse ettevalmistamiseks; linnavalitsuse otsuse eelnõu koostamine, kodanike avalduste ja kaebuste lahendamine, õigusaktide ettevalmistamine, osakonna töötajate juriidiline nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

  • juriidilist eriharidust
  • omandi- ja maareformiga ning linnaplaneerimise korraldusega seonduvate õigusaktide väga head tundmist·
  • sügavat huvi maa- ja asjaõiguse vastu·
  • head arvutikasutamisoskust·
  • meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust·
  • õppimis- ja analüüsivõimet

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus ja kohtupraktika

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume: ·

  • vastutusrikast tööd·
  • konkurentsivõimelist palka·
  • arenevat töökeskkonda
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Lisainformatsioon: Kaive Päeva, tel 640 4517. Avaldus märgusõnaga “vakantne ametikoht” ja CV saata hiljemalt 17. märtsiks 2006 aadressil Tallinna Maa- amet, Vabaduse väljak 10, Tallinn 10146.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
1. märts 2006
Brutopalk:
Alates 10400 kuni 11800 EEK kuus