Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43257

Tööpakkumise number

43257

Töö kirjeldus

Töö sisu: Tallinna linnale vara omandamise sealhulgas vara omanikega läbirääkimiste korraldamine, planeeringute koostamisel osalemine ja detailplaneeringute kooskõlastamise korraldamine, Tallinna linna esindamine kohtutes, kodanike avalduste ja kaebuste lahendamine, õigusaktide ettevalmistamine, osakonna töötajate juriidiline nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

  • juriidilist eriharidust
  • omandi- ja maareformiga ning linnaplaneerimise korraldusega seonduvate õigusaktide väga head tundmist
  • sügavat huvi maa- ja asjaõiguse vastu
  • head arvutikasutamisoskust
  • meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust
  • õppimis- ja analüüsivõimet

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus ja kohtupraktika

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist palka
  • arenevat töökeskkonda
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Lisainformatsioon: Janne Salumäe, tel 640 4300
Avaldus märgusõnaga “vakantne ametikoht” ja CV saata hiljemalt 15. aprilliks 2005 aadressil Tallinna Maa- amet, Vabaduse väljak 10, Tallinn 10146 või elektronposti teel: janne.salumae@tallinnlv.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2005