2023-08-23 14:48:55

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ehituse ja järelevalve osakond tegeleb Tallinna teede ja tänavate ehituse, kapitaalremonttööde ning kommunaalehituse korraldamisega ja ameti investeerimisplaanide realiseerimisega. Otsime oma kollektiivi peaspetsialisti, kelle töö seondub teede ja tänavate ehituse ning kapitaalremondiga.

• osalemine teemaplaneeringute, arengukavade, piirkondlike kavade, skeemide jms. koostamises ja läbivaatamises ning nende rakendamise jälgimine planeerimis- ja projekteerimistegevuses;
• projekteerimistingimuste ja kasutuslubade taotluste läbivaatamine linna infrastruktuuri seisukohalt ning nende kooskõlastamises osalemine;
• teede ja tänavate ehituse ning kapitaalremonttööde planeerimise- ja ehitustööde koosolekutel osalemine;
• lepingupartnerite pisteline kontroll infrastruktuuri ehituse ja kapitaalremondi objektidel;
• tegevusvaldkonnaga seotud kodanike avaldustele ja kirjadele vastuste koostamine;
• tegevusvaldkonnaga seotud materjalide süstematiseerimine, andmebaasidesse edastamine ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

• insener-tehniline või teedeehituslik kõrgharidus;
• hea arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike arvutiprogrammide ning vajalike andmekogude ja registrite kasutamise oskus;
• suhtlemis- ja väljendusoskus, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
• võime eristada olulist vähemolulisest, valmisolek enese arendamiseks;
• võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
• eesti keele oskus kõrgtasemel, (ühe võõrkeele oskus kesk tasemel hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
• kasuks tuleb töökogemus tehnorajatiste projekteerimise ja planeerimise alal või ehitusprojektide ja planeeringute menetlemise alal.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, ametialaseid koolitusvõimalusi ning tegusat ja sõbralikku kollektiivi ning 35 kalendripäeva puhkust.