Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138773

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on jäätmevaldajate registri haldamine; Tallinna jäätmeinfo andmebaasi loomine, haldamine ja arendamine; IT-tugiteenuse osutamine ametis ning jäätmeinfo veebilehekülje haldamine ja arendamine

Ootused kandidaadile

IT-alane kõrgharidus või selle omandamine;
eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeeel oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
andmebaaside haldamise kogemus;
hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
algatus -ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja toetavat meeskonda; arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#138773

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2008

Tallinna Keskkonnaamet on linna ametiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Tallinna keskkonna- ja looduskaitse korraldamine ning tervislikuks elukeskkonnaks soodsate tingimuste loomine lähtudes säästva arengu põhimõtetest.

Vaata rohkem