Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118388

Tööpakkumise number

118388

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse korraldamine majandustarkvara SAP keskkonnas, majandustehingute kajastamine, aruandluse koostamine ning informatsiooni vahendamine haridusasutuste juhtidele

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
• raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus
• raamatupidamisaruannete koostamise põhimõtete ja printsiipide tundmine ja nende rakendamise oskus
• arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel
• kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
• hea suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

• raamatupidamisalane töökogemus
• tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös
• erinevate majandusarvestuse tarkvarade tundmine ja kasutamiskogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007