Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435625

PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmete ülekannete ja andmelao haldamise ning arendamise lahenduste (andmeülekanded, andmebaasi disain, andmepäringud, testimine, dokumenteerimine) teostamine.

Ootused kandidaadile

  • IT-alane kõrgharidus või selle omandamine
  • relatsiooniliste andmebaaside tundmine
  • SQLi programmeerimise oskus
  • eesti keele suuline ja kirjalik oskus C1 tasemel ning inglise keele oskus B1 tasemel

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.08.2016 e-kirjaga aadressil cv[at]stat.ee.
Lisainfo telefonil 625 8464, Tauno Tamm

Tööpakkumise number
#435625

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
11. august 2016

Statistikaameti missioon on pakkuda usaldusväärset ja objektiivset infoteenust. Meie koostööpartnerid on Eesti statistikatarbijad ja andmeesitajad ning rahvusvahelised organisatsioonid. Teeme statistikat Eesti keskkonna, rahvastiku, sotsiaalvaldkonna ja majanduse olukorra ning trendide kohta. Peame oluliseks uuendusi ja arengut.

Andmelao osakonna põhiülesanne on töödelda andmeid, valmistada ette kogumisinstrument ning hallata ja arendada andmeladu.

Vaata rohkem