Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308193

PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Euroopa Sotsiaalfondist rahastatava programmi “Töölesaamist toetavad hoolekandemeetmed 2012-2013“ rakendamine, sealhulgas

  • programmi administreerimine
  • programmi finantsjuhtimine
  • programmipartnerite nõustamine, juhendamine ja nende tegevuste üle järelvalve teostamine
  • aruandlus programmi tegevustest ja tulemustest (sh seire- ja eelarvearuannete koostamine)
  • dokumentide koostamine ja vormistamine vastavalt ESF nõuetele
  • programmi teavitustegevuse koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus(soovitavalt sotsiaal- või majandusvaldkonnas)
  • projektide või töögruppide juhtimise kogemus
  • väga hea läbirääkimis-, suhtlemis- ja koostööoskus
  • iseseisev ja algatusvõimeline uute lahenduste väljatöötamiseks ning elluviimiseks
  • hea analüüsioskus
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus

tööd professionaalses, avatud, sõbralikus ja kõrge motivatsiooniga meeskonnas.

Palk: 1250 €

Lisainfo

Kasuks tuleb

  •  töökogemus avalikus sektoris
  • hoolekandeteenuste valdkonnas töötamise kogemu
  • teadmised Euroopa Liidu struktuurifondides
  • varasem töökogemus rahvusvaheliste või Euroopa Liidu projektidega

Lisainfo

ametijuhendiga saab tutvuda www.sm.ee (aktuaalne/vabad töökohad ja praktikavõimalused).

töökoht on tähtajaline lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks (orienteeruvalt 2014. aasta märtsi lõpuni).

Tööpakkumise leiad siit

Tööpakkumise number
#308193

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. mai 2013

Vaata rohkem