Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179356

Peaspetsialist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OMA MEESKONDA

RAVIMIPOLIITIKA PEASPETSIALISTI

kelle eesmärgipärase ja eetilise tegevuse tulemusel on tagatud mõjusate, kvaliteetsete ning ohutute ravimite kättesaadavus ja mõistlik kasutamine Eestis

kes juhib riiklike tervishoiuprogrammidega seotud ravimihangete planeerimist ning korraldab ravimite hankeid, logistikat ja kasutamist ravikeskustes

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame

  • majandus- või meditsiinialast kõrgharidust
  • teadmisi ravimipoliitika korraldusest ja arengutest Eestis ning mujal maailmas
  • head inglise keele oskust
  • strateegilise planeerimise ja meeskonnatöö oskust
  • head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust
  • pingetaluvust

Kasuks tuleb
  • töökogemus avalikus sektoris
  • tervishoiusüsteemis töötamise kogemus
  • riigihangete korraldamise kogemus

Pakume tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust enesetäienduseks.

Lisainfo

Töökoht on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#179356

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või hooajatöö
Kuulutus aegub:
22. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2009

Vaata rohkem