Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176513

Peaspetsialist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on püsiva töövõimetuse ja puude ekspertiisi ning puuetega inimeste sotsiaaltoetuste maksmise süsteemi arendamine, s.h osalemine õigusaktide väljatöötamises ja teavitustegevuses.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • kõrgharidust (soovitavalt meditsiini erialal, eripedagoogikas või sotsiaalalal)
  • teadmisi sotsiaalpoliitikast ning sotsiaalkindlustuse ja -toetuste alasest seadusandlusest
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust inglise keeles
  • algatusvõimet ja suutlikkust nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
  • head läbirääkimisoskust
  • kasuks tuleb töökogemus puuetega inimeste valdkonnas

Pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust kaasa rääkida inimkeskse poliitika kujundamisel ja elluviimisel.

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise tööga orienteeruvalt 2 aastat.

Ametijuhendiga saab tutvuda www.sm.ee – aktuaalne/vabad töökohad ja praktikavõimalused.

Tööpakkumise number
#176513

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2009

Vaata rohkem