Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58803

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dokumentide vormistamine psüühilise erivajadusega isikute suunamiseks riikliku hoolekande teenustele ja sellealase arvestuse pidamine, sõidukulu hüvitamise otsuste ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

Kõrg- või kutseharidus (soovitav sotsiaaltöös, psühholoogias või pedagoogikas)
Vähemalt 2 aastat ametnikuna töötamise kogemust
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea vene keele oskus kõnes
Arvuti kasutamise oskus
Hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, täpsus.

Ettevõte pakub

Arenemis- ja koolitusvõimalusi
Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
Häid töötingimusi
Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#58803