Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25937

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet võtab alates 10.01.2004 tööle
PEASPETSIALISTI PENSIONIDE JA TOETUSTE OSAKONDA
Ametikoha eesmärgiks on riiklike pensionide, toetuste ja hüvitiste määramise ja maksmise õiguslike küsimuste korraldamine ja koordineerimine ning ühtse halduspraktika kujundamine.
Avaldused ja CV saata hiljemalt 5.01.2004 Sotsiaalkindlustusameti personalijuhile
Lembitu 12, 15092 TALLINN
Raja.Stepanova@ensib.ee, tel 6408112

Ootused kandidaadile

* õigualane kõrgharidus
* eelnev õiguaalane töökogemus vähemalt kaks aastat
* arvuti kasutamise vilumus
* väga hea inglise keele oskus
* koostööoskus

Ettevõte pakub

* arendavat tööd kaasaegses töökeskonnas
* head ja ajakohast täienduskoolitust
* riigiametniku puhkusetingimusi
* stabiilset teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistuja palgatingimusi (peaspetsialist 26 palgaaste)

Lisainfo

Kasuks tulevad:
* töökogemus avalikus sektoris
* soov töötada avalikus sektoris

Tööpakkumise number
#25937

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem