Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41339

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. raadiosagedusalade efektiivsuse ja otstarbekas kasutamise korraldamine
2. raadiosagedusalade kasutamisetingimuste, strateegiate ja arengukavade väljatöötamine
3. raadiosagedusalade kasutamise planeerimine, pikaajaliste plaanide ning vajalike protseduuride väljatöötamine

Ootused kandidaadile

1. kõrgharidus (soovitav telekommunikatsioonivaldkonnas)
2. eesti keele oskus kõrgtasemel
3. inglise keele oskus kesktasemel
4. vene keele osakus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

1. head ja töökat kollektiivi
2. häid töötingimusi
3. erialast täiendõpet

Tööpakkumise number
#41339