Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38689

Tööpakkumise number

38689

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesandeks on raudtee side- ja turvanguseadmete nõuetele vastavuse kontroll raudtee infrastruktuuril lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest ning normidest.

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline kõrgharidus, võib olla omandamisel
• Teadmised elektrotehnika-, side- ja automaatikaseadmetest
• Hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
• Eesti keele oskus kõrgtasemel (vajalik on Eesti kodakondsus)
• Hea vene- ja inglise keele oskus
• Arvuti kasutamise oskus (MS Word, MS Excel)
• Autojuhiluba (B-kategooria)

Kasuks tulevad:
• Teadmised raudteevaldkonnast
• Teadmised raudtee signalisatsiooni- ja turvanguseadmetest ning nende kasutamisest (viimaste puudumisel pakume vastavat erialast väljaõpet)
• Töökogemus avaliku sektori asutuses

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
• Täiendkoolitust
• Kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Kandideerijatel palume lisaks CV-le esitada kindlasti kaaskiri koos täiendava informatsiooniga märksõna all "Peaspetsialist"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2004

on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle põhifunktsioonideks on riikliku järelevalve teostamine raudteevaldkonnas ning EL abifondide rakendusüksuse funktsioonide täitmine.