Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38689

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesandeks on raudtee side- ja turvanguseadmete nõuetele vastavuse kontroll raudtee infrastruktuuril lähtudes Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest ning normidest.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrgharidus, võib olla omandamisel
  • Teadmised elektrotehnika-, side- ja automaatikaseadmetest
  • Hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel (vajalik on Eesti kodakondsus)
  • Hea vene- ja inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Word, MS Excel)
  • Autojuhiluba (B-kategooria)

Kasuks tulevad:
  • Teadmised raudteevaldkonnast
  • Teadmised raudtee signalisatsiooni- ja turvanguseadmetest ning nende kasutamisest (viimaste puudumisel pakume vastavat erialast väljaõpet)
  • Töökogemus avaliku sektori asutuses

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • Täiendkoolitust
  • Kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Kandideerijatel palume lisaks CV-le esitada kindlasti kaaskiri koos täiendava informatsiooniga märksõna all "Peaspetsialist"

Tööpakkumise number
#38689