Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143128

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • projektide lähteülesannete ja projekteerimistingimuste koostamise korraldamine
  • projekti koostamiseks vajalike lähteandmete kogumine
  • planeeringute tingimuste koostamise koordineerimine
  • teehoiutööde kirjelduste koostamine
  • volituse alusel saadud kohustuste täitmine maade võõrandamisel riigile

Ootused kandidaadile

  • kesk-eri või kõrgem haridus (eelistatavalt teede- või transpordiehituse alane)
  • kasuks tuleb töökogemus ametikoha töövaldkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus kesktasemel
  • arvutikasutamise oskus teenistuskohustuste täitmiseks vajalikul tasemel
  • tööga seonduva seadusandluse tundmine

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd
  • kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid
  • püsivat tööd riigiametnikuna
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid
  • täiendkoolitust
  • töökoht: Tallinnas, Pääskülas Pärnu mnt. 463a

Tööpakkumise number
#143128

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
4. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

Põhja Regionaalse Maanteeameti tegevuse eesmärgiks on riigi majanduspoliitika elluviimine riigimaanteede hoiu ja liiklusohutuse valdkonnas Harju, Järva ja Rapla maakonnas.

Vaata rohkem