Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347724

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. juuni 2014
Kuulutus aegub:13. juuli 2014

Töö kirjeldus

  • osaleb ennetustöö vabatahtlike valdkonna arengukavade, töö ja tegevusplaanide, strateegia jm dokumentatsiooni koostamisel;
  • töötab välja ja rakendab ellu vabatahtlike päästjate ennetustööle kaasamise prioriteedid;
  • koostab ennetustöö valdkonna vabatahtlike tegevuse ülevaateid ja analüüse;
  • teeb ettepanekuid vabatahtlike päästjate ennetusteenuste kvaliteedi hindamiseks;
  • osaleb andmebaaside ja rakenduste arendustegevuses;
  • osaleb vabatahtlike päästjate varustuse planeerimises;
  • osaleb vabatahtlike valdkonna töögruppide töös ning läbi selle suunata vabatahtliku päästjate ennetustegevuse arengut;
  • jälgib valdkonna rahvusvahelisi ja siseriiklike arenguid.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • edukas töökogemus projekti kirjutamises ja juhtimises;
  • suurepärane eesti keele oskus;
  • väga hea inglise keele ja/või saksa keele oskus;
  • kontoritööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • töökogemus vabatahtlikuna.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekülgset tööd;
  • toetavat meeskonda;
  • töiste eesmärkide saavutamiseks vajalikke koolitusi.

Lisainfo

  • töökoht Tallinna kesklinnas (Raua 2, Tallinn);
  • brutopalk 1150 eurot kuus;
  • tööle asumise aeg alates 01.06.2014

Ametikohale kandideerimiseks saada CV koos motiveeritud avaldusega hiljemalt 27.05.2014

Tööpakkumise number
#347724

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes ennetab õnnetusi, päästab elusid, vara ja keskkonda

Kui sa jagad meie väärtuseid, milleks abivalmidus, julgus ja usaldus, ootame Sind kandideerima

Vaata rohkem