Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102484

Tööpakkumise number

102484

Töö kirjeldus

Päästeameti ja teiste päästeasutuste töötajate nõustamine ja töö koordineerimine kemikaaliohutuse valdkonnas; Kemikaaliohutuse alase poliitika kujundamine, osalemine valdkonna õigusloomes, juhendmaterjalide ja metoodikate väljatöötamine; Ohtlike ainetega toimunud õnnetuste korral päästetööde juhi nõustamine; Koostöö ja infovahetuse korraldamine erinevate riiklike ja rahvusvaheliste kemikaaliohutuse valdkonna organisatsioonidega; Päästeameti esindamine kemikaaliohutuse alastel siseriiklikel ja rahvusvahelistel ürituste (SEVESO II ja Piiriülese toimega tööstusõnnetuste konventsioon);

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidust (soovitavalt keemia- või keskkonna alast)
• häid teadmisi kemikaali- ja keskkonnaohutusvaldkonna seadusandlusest
• valmisolekut meeskonnatööks
• eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust kesktasemel
• tugevat töötahet ja head suhtlemisoskust

Pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust kaasa rääkida keskkonnaohutuse poliitika kujundamisel ja elluviimisel; huvitavat ja vaheldusrikast tööd; konkurentsivõimelist palka; meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus kemikaaliohutuse valdkonnas ja riigiasutuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
4. mai 2007
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2007
Brutopalk:
kuni 15000 EEK kuus

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfnktsioon hädaolukorraks valmisoleku planeerimisel ja regionaalsete päästekeskuste operatiivteenistuslikul juhtimisel, samuti riikliku järelevalve ja riikliku sunni korraldamisel ning riigi päästepoliitika väljatöötamisel ja rakendamisel.