Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56127

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jäätmeosakonna peaspetsialisti peamisteks ülesanneteks on jäätmehoolduse valdkonnas EL Ühtekuuluvusfondi projektide ja muude programmide ning tegevuskavade ettevalmistamise, elluviimise ning tulemuste hindamise korraldamine, aga ka riiklike investeeringute kasutamise järelvalve koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt tehnika- või majandusalane)
  • teadmine jäätmevaldkonna õigusaktidest
  • väga hea eesti keele ja ühe võõrkeele (soovitavalt inglise) oskus
  • väga hea suhtlemisoskus ja võime töötada tulemuslikult ka pingelistes olukordades
  • standardkontoritarkvara kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • võimalusi enesetäiendamiseks
  • mitmekülgset ja iseseisvat tööd

Tööpakkumise number
#56127