Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85404

Tööpakkumise number

85404

Töö kirjeldus

EESTI RIIKLIK AUTOREGISTRIKESKUS

kuulutab välja konkursi

REGISTRI- JA INFOTÖÖTLUSE OSAKONNA
PEASPETSIALISTI ametikohale

Peaspetsialisti tööülesanneteks on:

  • Infoturbepoliitika väljatöötamine, ajakohastamine ja selle täitmise kontrollimine
  • Infoturbe haldus
  • Infoturbealane nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • IT alane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • eesti keele ja ühe võõrkeele valdamine kõnes ja kirjas
  • korrektsus, täpsus, otsustus-ja vastutusvõime
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus

Ettevõte pakub

Pakume:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd kiirelt arenevas ja kaasaegses töökeskkonnas
  • toetavat ja professionaalset kollektiivi
  • tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus ja kandideerimise avaldus koos palgasooviga 30.11.2006.a. aadressile ARK, Mäepealse 19, Tallinn 12618 või
e-postiga personal(ätt)ark.ee
Lisainfo telefonil 6201 341 Juhan Kull

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
15. november 2006

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev hallatav riigiasutus, mis teostab täidesaatvat riigivõimu ja osutab avalikke teenuseid seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Oma ülesannete täitmisel esindab ARK riiki.