Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139243

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • Euroopa Liidu noortepakti rakendamine;
  • koostöö arendamine noorte-, sotsiaal- ja tööhõivepoliitika kujundajate ja rakendajate vahel;
  • noorte konkurentsivõime suurendamisele suunatud meetodite arendamine ja rakendamine;
  • noortele tööõigusalase info kättesaadavuse suurendamine;
  • tööülesannete täitmisega seotud töögruppides, nõukogudes osalemine;
  • muude ENTK põhimäärusest ja valdkonna õigusaktidest tulenevate ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt noorsootöö- või sotsiaaltöö alane;
  • teadmised riigiasutuse töö korraldusest ja toimimisest, soovitavalt töökogemus riigiasutuses;
  • Eesti ja Euroopa Liidu õigusaktide tundmine noorsootöö ja noortepoliitika valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • hea meeskonnatöö- , esinemis- ja suhtlemisoskus ning kirjalik ja suuline
eneseväljendusoskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

  • kohusetunne, usaldusväärsus, korrektsus;
  • vastutus- ja otsustusvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime.

Tööpakkumise number
#139243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
konkurentsivõimeline töötasu

Eesti Noorsootöö Keskus on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riiklik noorsootöö asutus, mille põhieesmärk on noorsootöö suunamine ja korraldamine riikliku noortepoliitika raames.

Vaata rohkem