Värsked tööpakkumised

Peaspetsialist meediasuhete alal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109688

Tööpakkumise number

109688

Töö kirjeldus

Pakume võimalust tegeleda:
- ameti kommunikatsioonitegevuste strateegilise planeerimisega ning läbiviidu analüüsimisega
- ameti meediasuhtluse koordineerimisega
- avalikkusele ja partneritele suunatud teavituskampaaniate ja muude projektide planeerimise, ettevalmistamise ja elluviimisega
- meediapäringutele vastamise
- turunduskampaaniate planeerimise, ettevalmistamise ja analüüsimisega
- ja palju muu huvitavaga

Nõudmised kandidaadile

Uuelt kolleegilt eeldame:
- vanust vähemalt 21 eluaastat
- kõrgharidust või selle omandamist, soovitavalt avalike suhete või kommunikatsioonijuhtimise valdkonnas
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel
- eelnevat töökogemust pressisuhtlust eeldanud ametikohal
- aktiivsust, julgust oma arvamust avaldada, kohusetunnet, otsustus-ja algatusvõimet

Ettevõte pakub

- põnevat, rutiinivaba, vastutus- ja vaheldusrikast tööd
- võimalust otsustada oma töövaldkonna juhtimise üle
- kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
1. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
23. mai 2007

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.