Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274818

PEASPETSIALIST (maaparanduse valdkond)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • maaparandussüsteemide projekteerimistingimuste ja ehituslubade väljastamisega ning tööde vastuvõtmisega seotud dokumentide menetlemine ja kontrolltoimingute teostamine
  • maaparandushoiukavade täiendamise ja rakendamise korraldamine
  • riigi poolt korrashoitavate ühiseesvoolude hoiutööde korraldamine ja tööde kontroll

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus maaparanduse, veemajanduse, keskkonnatehnika või teedeehituse alal
  • töökogemus maaparandusega seonduvas valdkonnas
  • heal tasemel arvutioskus ning ametikohal vajalike andmebaaside ja arvutiprogrammide kasutamise kogemus (MSR, EELIS, MapInfo)
  • vastutustundlik suhtumine töösse ja tulemustele orienteeritus
  • hea suhtlusoskus ja koostöövõime
  • B- kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tulevad head soovitused endistelt tööandjatelt.

Omalt poolt pakume nüüdisaegseid töötingimusi, erialast täiendkoolitust ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Türil (alates juulist 2012 Paides).

Tööpakkumise number
#274818