Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26664

Peaspetsialist kutsehariduse alal

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti põhiülesandeks on kutsehariduskeskuse töö koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • töökogemus kutsehariduse alal
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • väga hea suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskus
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • sõbralikku töökollektiivi
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Avalduse ja elulookirjelduse võib saata ka Tartu Linnavalitsuse haridusosakonda Raekoja plats 12, 51004 Tartu või elektronposti aadressil HO@raad.tartu.ee hiljemalt 16. veebruariks 2004.

Tööpakkumise number
#26664