Peaspetsialist (kuni ajutiselt äraoleva töötaja tööle naasmiseni)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107318

Tööpakkumise number

107318

Töö kirjeldus

Personaliosakonna peaspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on Tallinna Haridusameti hallatavate koolieelsete lasteasutuste juhtide personalialaste personalidokumentide vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel;
• eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
• arvutikasutamise oskus ametikohal kasutatavate programmide ja andmebaaside ulatuses;
• tööks vajalike õigusaktide tundmine, nende kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev praktilise töö kogemus personalitöö valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
25. mai 2007
Kuulutus sisestati:
8. mai 2007