Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64797

Peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Järva maakonna riigimaanteede liikluskorralduse- ja ohutusalase tegevuse korraldamine, veolubade väljastamine, teehoiutööde, teehoiuväliste tööde, ürituste aegsete liikluskorralduse ja – ohutuse projektide, liikluskorraldusvahendite ja liiklusväliste teabevahendite paigaldamiste kooskõlastamine

Ootused kandidaadile

Kõrg- või kesk-eriharidus
Töökogemus ametikoha töövaldkonnas 2 aastat
Eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitav ühe võõrkeele valdamine kesktasemel
Arvutikasutamise oskus teenistuskohustuste täitmiseks vajalikul tasemel
autojuhiload
liiklusalase seadusandluse tundmine

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
püsivat tööd riigiametnikuna
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid
ametiautot
täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#64797